środa, 3 września 2008

Train the Trainer ConferenceI stało sie... w naszym Komitecie przybyło 3 nowych trenerów:) Razem z Kamilką i Justynką spędziliśmy ostatni weekend na konferencji w... Przegubie:) Pomimo miejsca wartość merytoryczna była przeogromna. Już teraz wiemy jak to zrobić aby to co mówimy pozostało w waszych głowach na zawsze - więc bójcie się!:) Faci zadbało aby sesje teoretyczne nie ociekały nuda a OC doskonale dbało o klimat imprezowy wydarzenia. Widok rozweselonych delegatów wsiadających do podstawionych taxówek - bezcenne.

Niektórzy nie bylo do końca zadowelni. Np nasze niemiecki FACI:


Niektórzy byli nawet przerażeni:


Ale były też miłe akcenty - jak urodziny Piotrusia (Major Twój tort gnije mi w pokoju... zapraszam po odbiór;p)


Mieliśmy wiele pytań...


A odpowiedzi było jeszcze więcej. Zupełnie jak marynarzy na korytarzu.

Wszystko zakończyło się dobrze - byliśmy tak zadowoleni z konferencji, że nie mogliśmy sobie odmówić wyściskania FACI w podzięce:


Chciałem niezmiernie podziękować FACI za zorganizowanie najlepszej wg mnie konferencji pod względem merytorycznym ever, delegatom z całego kraju (wiem że tu wpadacie;p) za wasz konstruktywny feedback do wystąpień oraz imprezy do rana, Olafowi z Niemiec za Haribo, Panią w recepcji że były trochę mniej upierdliwe niż zwykle, Portierce z budynku E za to, że skrupulatnie pilnowała żebyśmy nie siedzieli dłużej niż 22:00, Państwu Gniłka za przygotowanie grilla:) oraz naszemu wrocławskiemu OC, które doskonale poradziło sobie ze wszystkimi problemami - Ela, Piotrek, Jarek, Ania - byliście najlepsi!

2 komentarze:

Kasia pisze...

Wroclaw po raz kolejny dal rade! FACI, OC, delegaci sprawili ze byla to fenomenalna konferencja - tyle wiedzy, wyzwan, emocji, satysfakcji, motywacji, smiechu... brakuje slow aby opisac co tam sie dzialo :)
moj kochany Wrocku i kochane AE Wro - zawsze bede z przyjemnoscia do Was wracac :) :*

Tiffany Deng pisze...

HELLO.
greetings from LC SYSU,China.
As I was matching my EP to poland with realization time of Nov,Dec, your LC blog came out to my eyes.
pity that i only can browse the pictures.i dont undrstand Polish.onyly a few words I get when I was doing DT in Indonesia.I travelled with a really beautiful polish girl,a MT trainee.
haha
Tiffany LC SYSU