wtorek, 7 października 2008

Piotr Tymochowicz Gościem Specjalnym Akademii Umiejętności 2009!


10 marca 2009 roku Piotr Tymochowicz wygłosi wykład w ramach projektu Akademia Umiejętności- Dni Kariery. Wydarzenie odbędzie sie na wrocławskicm Uniwersytecie Ekonomicznym.

Poniżej przedstawiamy doosier Piotra Tymochowicza.


Piotr Tymochowicz


Twórca Teorii Wywierania Wpływu (Influence Exerting Theory), opartej na najnowszych opracowaniach z zakresu: psychologii Gestalt, neuropsychologii, psychiatrii, psychologii społecznej, międzynarodowej wersji języka ciała i języka migowego.

Specjalista – terapeuta. Odbył praktykę w Boston University Department of Autystic People oraz Hahn-Meitner Institut.


Trener którego odbiegająca od akademickiej ex cathedra forma prowadzenia szkoleń skłania uczestników do łamania utrwalonych stereotypów myślowych i behawioralnych przyzwyczajeń.

Autor wielu innowacyjnych koncepcji: m.in. nowego ujęcia analizy transakcyjnej w zastosowaniu do analizy osobowościowej, modelu multitripleksowym, klasyfikacji taktyk i strategii negocjacyjnych i manipulacyjnych.

Propagator metod strumieniowych w Polsce we współpracy z T.Buzanem. Założyciel pierwszej w Polsce szkoły metod kreatywnego sterowania pamięcią, wykorzystujących naturalne właściwości ludzkiego umysłu.

Konsultant firm i osób prywatnych w zakresie kreowania wizerunku i prowadzenia projektów negocjacyjnych. Wieloletni praktyk w prowadzeniu i przygotowywaniu negocjacji handlowych i politycznych.

Autor książki „Biblia skuteczności” oraz licznych artykułów naukowych i publicystycznych.Wkrótce więcej informacji.

Brak komentarzy: