niedziela, 30 listopada 2008

After WMS! :)

Panie i Panowie, AIESEC-owcy i drodzy goście...

W ostatni weekend w Częstochowie miał miejsce grupowy, czterodniowy CEED naszego Komitetu :P. Od czwartku do niedzieli LC Wrocław AE postanowiło przerwać pracę w swojej siedzibie i skorzystać z tej niesamowitej możliwości jaką daje wymiana... ;) Około 35 osób wzięło udział w...

WINTER
MANAGEMENT
SEMINAR
2008


W ciągu tych 4-ech dni, członkowie naszego LC byli absolutnie wszędzie! Mieliśmy reprezentantów każdego tracku (od newees i leaders, przez FACI oraz MC, po wszelkie "party" tracki :)). Oczywiście wrocławska delegacja była wyjątkowo aktywna zarówno na sesjach merytorycznych, na plenarkach oraz imprezach! :)

Tym sposobem udało nam się po latach trudów odesłać w niepamięć nasz stary okrzyk "Hej ho, AE Wro" i przejść na brand new... 

WROCŁAW AE it's our choice - Now it's time to make some noise! :)


Udało się także przedstawić kilka roll-calli (soon on YouTube - stay tuned :)), nawiązać mnóstwo nowych kontaktów, wynieść ogrom wiedzy merytorycznej i przy tym wszystkim świetnie się bawić! :)

Budowaliśmy też brand indywidualny... część naszych członków może pochwalić się interesującymi tytułami jak @X3M, czy też "The Most Drunk" :P Wam pozostawiam domyślić się lub dowiedzieć kto i co zdobył ... ;)

Możemy pochwalić się również nagrodą za wyniki wymianowe w Q3! :)


Global Village oczywiście nie odbył się bez słynnego już drinku naszego Komitetu... JUMPa! :)

Jednak najważniejsza informacja zostaje na koniec... LC Wrocław AE wrócił do domu z jeszcze jedną nagrodą...

ROLE MODEL DELEGATION! :D

Panie i Panowie... z radością informujemy, że puchar wrócił do domu i ten tytuł chyba mówi wszystko o tej konferencji ;)  

Jeśli chcesz wiedzieć więcej... zapraszam pod poniższego linka, gdzie są już pierwsze zdjęcia z konferencji, natomiast w najbliższym tygodniu będziemy owy album uzupełniać nowymi fotkami i filmikami (w tym także jeden bardzo wyjątkowy :)). Dlatego szczerze zachęcam śledzić codziennie bloga w oczekiwaniu na specjalne aktualizacje :)

Na zakończenie dodam już poza tematem, że ten post jest pierwszym z cyklu "odświeżamy bloga" i już na dniach pojawi się długo wyczekiwana relacja z Urodzin Anki oraz Team Daysów MEGA! :) Wszystko opatrzone oczywiście materiałem dowodowym :P

Brak komentarzy: