wtorek, 4 listopada 2008

Local Committee Conference w krzywym zwierciadle;)

Dawno dawno temu za 21 górami, 3 rzekami, za domem Wioletty Villas i jej ogrodem...w LEWINIE KŁODZKIM odbyło się LCC Autumn 2008! Konferencja rozpoczęła się od gorącego przyjęcia delegatów przez team OC. Jak tradycja polska nakazuje podjęto nas chlebem i napojem wyskokowym...Po tak emocjonującym przyjęciu przyszedł czas na powitanie świeżynek...Następnie władzę przejęła Pani Proboszcz- Prezydent Marta tłumacząc zgromadzonym na kazaniu o co w AIESEC chodzi. Delegaci okazywali radość i zadowolenie na każdym kroku...Po całym dniu wymagających warsztatów przyszedł czas na grę terenową...dało się słyszeć okrzyki i syczenie zespołu „ Prężne Węże”. Sytuacja ta wymagała wykazania się wiedzą o organizacji zdobytą podczas szkoleń z parafialną Radą Wykonawczą- egzamin ten wszyscy zdali celująco!


Wieczorem przyszedł czas na długo oczekiwaną integrację, tematem imprezy była Globalna Wioska.. wioska na pewno była, ale czy globalna? Popatrzcie sami!Fiesta trwała do białego rana więc wszyscy byli wyspani, wypoczęci i chętni do pracy. Niektórzy z nas byli jednak trochę głodni, napaleni?.. postanowili więc spróbować pożywnego posiłku...Najedzeni ruszyliśmy do całodziennej pracy. Punktem kulminacyjnym dnia drugiego było...TAMDADAM wybranie projektów w których przyjdzie nam działać!


Po tej wiekopomnej chwili nastąpiło pierwsze spotkanie zespołów gdzie wszyscy mieli okazję poznać się lepiej;) Poznani, najedzeni, zmęczeni, przepełnieni wiedzą podjęliśmy wyzwanie...udaliśmy się do zamku strachu na Halloween’owe przyjęcie..

Gdy ostatnie duchy opuściły mroczne zakamarki Lewińskiego Zamczyska, gdy ranny kogut zapiał trzykrotnie a Punishment Team zebrał wszystkie zguby nastał czas POKUTY....Niektórzy byli bardzo poruszeni...inni wręcz przeciwnie..Jednak wszystko co dobre szybko się kończy...zawsze jednak pozostaną w naszej pamięci
( i na kartach sim) pewne momenty takie jak np. taniec Łukasza (OMG DUDE!). W imieniu całego KL chciałbym podziękować OC TEAM a w szczególności MADZi MAZURKIEWICZ ( Wracaj już z tym Chin!) za superextrazajebisciewypasionąmegazorganizowanąperfekcyjniedopasowanącoolprzeprowadzoną koneferencję:)
DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak komentarzy: