poniedziałek, 12 stycznia 2009

Dni Kariery update

Zespół Dni Kariery wiosna 2009 zgromadził 15-ście osób z 4 wrocławskich uczelni.
Większość stanowią studenci Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki aczkolwiek są wśród nas również Kacper z Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej i Beata z Uniwersytetu Wrocławskiego.
Naszą pracę rozpoczęliśmy team days’ami, które odbyły się pewnego ciepłego, listopadowego weekendu w Sulistrowiczkach koło Sobódki.
Skupiliśmy się wtedy na ustaleniu zasad współpracy, kontaktowania się i wyznaczeniu celów, jakie chcemy osiągnąć co z kolei doprowadziło nas do wypracowania naszej wizji. Brzmi ona nastepująco:


„Wasze potrzeby,
Nasza praca,
Wspólny sukces!”

Odwiedziły nas osoby, które mają duże doświadczenie w DK-ach, mogliśmy zadać im nurtujące nas pytania i sporo dowiedzieć się o naszym projekcie.
Jednakże, jak wiadomo, nie samą człowiek żyje więc mieliśmy czas na dobrą zabawę  Zorganizowaliśmy Cooking Party, w którym każdy z podteamów wykazał się naprawdę fantastyczną kreatywnością kulinarną. Świętowaliśmy też urodziny naszego OCP – Pawła... Sto lat, sto lat!!!;P
Listopad i grudzień były dla nas miesiącami odbywania szkoleń i stawiania pierwszych kroków w dziedzinie kontaktowania firm, PR czy logistyki. Każdy poznawał specyfikę swojej działki w praktyce a nasi kochani OCVP chętnie nas w tym wspomagali. Zrealizowaliśmy pierwsze zadania, odbyliśmy X spotkań, przeżyliśmy pierwsze sukcesy i porażki.
Na spotkaniu po Świętach uznaliśmy, że styczeń będzie kluczowym miesiącem dla naszego przedsięwzięcia i dlatego niewątpliwie okaże się szczególnie pracowity. Mamy nadzieję, że z jego końcem będziemy mogli wykazać się imponującymi wynikami, które tak bardzo chcemy osiągnąć. Więcej o naszych dokonaniach można dowiedzieć sie z Newslettera comiesięcznie publikowanego na grupie.

Foto 1 : Team DK – u dołu, od lewej: Michał Wilowski(PWR), Michał Pięciorak(PWR), Szymon Czynszak(PWR), Justyna Michel(UE), Natalia Szot(UE)-zastąpiona w projekcie przez Piotra Majchrzaka, Melchior Kozar(PWR), Kuba Wójcik(UE), Paweł Antkowiak(PWR), Paweł Stępień(UE), Agata Cieślak(UE), Kacper Szczepanowiski(WSPS), Beata Bireta(UW); u góry od lewej: Tomek Szajniuk(UE), Miłosz Kowalik(PWR), Bartek Woźniak(UE) i Ania Bzdon(UE)Foto 2: W drodze na Team Days’y
Foto 3: Zabawy integracyjne w czasie Team Days’ów - Paweł chyba nam ufa... taki uśmiechnięty!Foto 4: Team Akademii Umiejętności przy pracy


Foto 5: Kuba i baby, ładnie pozujemy - jedno ze spotkań DK