sobota, 21 marca 2009

Kolejne wiosenne Dni Kariery za nami!

17 marca wrocławscy studenci po raz kolejny mieli okazję spotkać się z ich potencjalnymi pracodawcami na największych targach pracy, praktyk i staży w Polsce.


Od godziny 8:00 do 16:00 przez budynek C-13 Politechniki Wrocławskiej przewijały się setki studentów i absolwentów zainteresowanych znalezieniem dla siebie praktyki czy pracy w najbliższym okresie.


W naszej edycji wzięło udział ponad 40 firm z różnorodnych branż, byli to m.in. Deliotte, Bank Millenium, Kaufland, Nestle, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej czy Tieto.


Dla teamu DK był to dzień szczególny, mogliśmy na własne oczy obserwować wyniki naszej 5-miesięcznej pracy. My z kolei byliśmy obserwowani i wspierani przez koordynatora narodowego Dni Kariery – Grzegorza Snikersa Kordusa. Mimo wielu nieprzewidzianych problemów, ze wszystkimi przeciwnościami daliśmy sobie radę i jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wydarzenia. Ogromną pomocą była dla nas obecność i praca ambasadorów, którym serdecznie dziękujemy! Z ankiet wiemy już, że zarówno firmy jak i studenci docenili nasze wysiłki i chcą uczestniczyć w naszych targach w przyszłości oraz uważają, że są one potrzebne. Czeka nas teraz podsumowanie naszych działań i przemyślenie zarówno błędów jak i sukcesów. Jedno jest pewne, praca nad tym projektem dała nam mnóstwo satysfakcji i wynieśliśmy z niej wiedzę i doświadczenie nie do zapomnienia.


Dni Kariery – Good Job!:)Studenci w trakcie poszukiwania pracodawcy marzeń...

Justynka i Villu - godnie reprezentują DK-i

Stanowisko AIESEC - wyjątkowo bez napierających tłumów

Dkowicze + ambasadorzy = dream team!

Brak komentarzy: