czwartek, 5 marca 2009

Wybory LCP 2009-10

W dniu 4 marca 2009 roku miało miejsce najważniejsze wydarzenie kadencji dla Komitetu Lokalnego Wrocław Akademia Ekonomiczna - Wybory Prezydenta (LCP) Komitetu Lokalnego na kadencję 2009-10!
Od samego rana w biurze i wszędzie wokół dało się wyczuć panującą atmosferę, napięcie i emocje. Na biurowych komputerach widać było poszczególne strony aplikacji kandydatów, a na kanapach trwały dyskusje nt. tego co się stanie wieczorem.
I w końcu nadeszła godzina 17:00 - przyszedł moment, aby Gosia Wosińska oraz Łukasz Stachowiak zaprezentowali się przed całym Komitetem Lokalnym.
Po prezentacjach, serii pytań, prezentacji i rozwiązaniu case'a, kolejnych seriach pytań nadszedł moment na ostatnie przemówienia kandydatów, dyskusje i czas na podjęcie decyzji.
Tajemnicą nie jest, że spora część z członków KL-u do ostatniej chwili nie wiedziała, którą "kratkę" na głosach zakreślić.
I w końcu nadeszła długo oczekiwana chwila, ogłoszenie wyników... Na Zebraniu Walnym KL Wrocław AE, oddano głosów 19, w tym ważnych 19, wstrzymujących się 1, przeciwko kandydatom 0, Za Gosią Wosińską 8, Za Łukaszem Stachowiakiem 10.
Decyzją Zebrania Walnego, Prezydentem Komitetu Lokalnego AIESEC Wrocław Akademia Ekonomiczna w Kadencji 2009/2010 został ŁUKASZ STACHOWIAK!
Po zakończeniu Walnego Zebrania odbyła się kolejna inicjatywa wznowiona już po ostatnim ZW... ACAW - Alcohol Consumption After Walne.

Już standardowo... więcej fotek możecie zobaczyć na albumach PicasaGoogle, a dokładnie tutaj:

Brak komentarzy: